11 października, 2016

KIM JESTEŚMY I W CZYM POMAGAMY?

Radca prawny w wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych podlega tylko ustawom. 

Dość powszechne jest przekonanie, że skorzystanie z pomocy Radcy prawnego to ostateczność, że pomoc ta nie jest niezbędna na  co  dzień.  A  przecież  każda  dziedzina  naszego  życia  jest  regulowana   przez  przepisy  prawne,  od momentu narodzin, a nawet wcześniej – do momentu zakończenia naszego życia, a nawet dłużej. Z tego względu, w gąszczu przepisów prawnych, często niespójnych, niejednolitych i wewnętrznie sprzecznych, potrzebny jest wykwalifikowany pełnomocnik – Radca prawny, który nie tylko pomoże w rozwiązywaniu problemów bieżących, ale także doradzi i podpowie co zrobić, aby uniknąć przyszłych problemów.

Pomoc prawna udzielana przez Radcę prawnego może dotyczyć kilku dziedzin, które często się przenikają, przez co samodzielne odnalezienie się w zawiłościach przepisów prawnych może być bardzo trudne. Radca prawny może Ci skutecznie poradzić i reprezentować Twoje interesy we wszystkich dziedzinach prawa.

Celem znalezienia profesjonalnego rozwiązania dla Twoich spraw możesz skorzystać z pomocy Radcy prawnego także w mediacji prowadzonej na etapie przedsądowym bądź ze skierowania sądu w postępowaniu sądowym.