Kwiecień 14, 2014

O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysława Podlewskiego

świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla Klientów indywidualnych  jak i podmiotów gospodarczych. Główne obszary praktyki Kancelarii to sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy.

Oferta Kancelarii obejmuje m.in.:
udzielanie porad prawnych , w tym również drogą elektroniczną po uprzednim kontakcie poprzez e-mail, przygotowywanie pism, zarówno na etapie przedsądowym jak i pism procesowych, w tym środków zaskarżenia (apelacje, zażalenia, odwołania, sprzeciwy, zarzuty itd.),przygotowywanie opinii prawnych, pomoc prawną w pozasądowym rozwiązywaniu sporów,negocjowanie, opiniowanie, sporządzanie projektów umów i obsługę przedsiębiorców.

 Doradzam jak umiejscowić biznes w skomplikowanej rzeczywistości prawnej. Wiem jak ważne jest zaufanie, którym obdarzyli mnie Klienci, dlatego każdego dnia staram się o nie dbać. Proponuję swoim Klientom rozwiązania proste i rzetelne.
Jestem otwarty na potrzeby Klientów, wsłuchuję się w nie bardzo uważnie. Gwarancją wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług jest profesjonalizm. Zawodową satysfakcję czerpię z zadowolenia moich Klientów. Ponadto w wykonywanej pracy kieruję się najwyższymi standardami etycznymi, profesjonalizmem świadczonych usług oraz zasadą zapewnienia Klientom pełnego komfortu w świadomym i swobodnym realizowaniu swoich celów biznesowych.

Oferta Kancelarii jest zawsze zindywidualizowana i dostosowana do potrzeb poszczególnych Klientów