14 kwietnia, 2014

O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysława Podlewskiego

świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla Klientów indywidualnych  jak i podmiotów gospodarczych. Główne obszary praktyki Kancelarii to sprawy z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa pracy.

Oferta Kancelarii obejmuje m.in.:
udzielanie porad prawnych , w tym również drogą elektroniczną, przygotowywanie pism, zarówno na etapie przedsądowym jak i pism procesowych, w tym środków zaskarżenia (apelacje, zażalenia, odwołania, sprzeciwy, zarzuty, skargi itd.),przygotowywanie opinii prawnych, pomoc prawną w pozasądowym rozwiązywaniu sporów,negocjowanie, opiniowanie, sporządzanie projektów umów i obsługę przedsiębiorców.

Doradzam jak umiejscowić biznes w skomplikowanej rzeczywistości prawnej. Wiem jak ważne jest zaufanie, którym obdarzyli mnie Klienci, dlatego każdego dnia staram się o nie dbać. Proponuję swoim Klientom rozwiązania proste, przejrzyste i rzetelne. Jestem otwarty na potrzeby Klientów, wsłuchuję się w nie bardzo uważnie. Gwarancją wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług jest profesjonalizm. Zawodową satysfakcję czerpię z zadowolenia moich Klientów. Ponadto w wykonywanej pracy kieruję się najwyższymi standardami etycznymi, profesjonalizmem świadczonych usług oraz zasadą zapewnienia Klientom pełnego komfortu w świadomym i swobodnym realizowaniu swoich celów biznesowych.

Nie obiecuję czegoś czego nie mogę zrealizować.  W każdej sprawie działam tak jak byłaby to moja prywatna sprawa, bowiem zależy mi tym, aby każdy Klieny był zadowolony ze świadczonej przeze mnie pomocy prawnej.

Oferta Kancelarii jest zawsze zindywidualizowana i dostosowana do potrzeb Klientów. 

Kontakt


Wyświetl większą mapę

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Trwa wysyłanie...

Kancelaria Radcy prawnego 

Przemysław Podlewski

ul. M. Reja 10 lok. nr 2, 87-800 Włocławek

Telefony:

502 516 143

54 420 18 18

mail: kancelaria@radcaprawnywloclawek.pl